Z Syracuse o kajakarstwie i życiu w USA
Blog > Komentarze do wpisu

Dwa psy i świnia

Kiedy biwakujemy z pudlem i papugą i zabieramy papugę na spacery razem z psem, oraz śpimy w tej samej blaszanej puszce z obydwoma zwierzakami, jesteśmy ekscentryczną nowością dla naszych sąsiadów. Niemniej jednak ktoś nas w minionym tygodniu przebił: była para z dwoma wielkimi białymi puchatymi psami i udomowioną świnią. Boskie!

Od kilku lat interesuję się udomowionymi miniaturowymi świniami, ale zdecydowanie nie jako dodatek do moich dwóch zwierzaków, których mi zdecydowanie na dzień dzisiejszy wystarcza, ale jako opcję w jakiejś dalekiej przyszłości. Świnie są bardzo inteligentne.

Jeśli chodzi o spanie z psem w przyczepie, bestia wcale nie zajmuje 25% powierzchni szerokości, a dobre 30%+. W rezultacie nauczyłam się spać na wampirka, tj. podczas spania na plecach krzyżuję przedramiona na piersi, bo ręce wzdłuż ciała mi się zwyczajnie nie mieszczą (tzn. wszystko zależy od tego jak pies akurat śpi). Od czasu do czasu muszę przestawiać łapy, bo lądują na mnie w dziwnych miejscach, albo przez sen puchacz kopie niczym kangur. Całe szczęście lubię spać na boku. A świnia to przynajmniej krótkie nogi ma.

sobota, 06 września 2014, anetacuse

Polecane wpisy

  • Danina z kreta

    Na naszej działce namiętnie polują koty z sąsiedztwa doprowadzając naszego psa do szewskiej pasji. Stąd mamy oplute okno. Dziś rano znaleźliśmy na wjeździe świe

  • A papudze kocyk

    Zgadłby ktoś, że papuga lubi spać pod kocem? Moja lubi. Odkryliśmy to przypadkowo. Kiedy na noc zakrywamy klatkę kocem, czasem kiedy jest wcześnie zostawiamy pr

  • Czarny piątek o poranku

    Zawsze się zarzekałam, że nigdy przenigdy nie będę wstawać o nieludzkiej godzinie w czarny piątek, jak czyni wielu Amerykanów. W tym roku było inaczej. Najpierw

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2014/09/08 01:15:45
Swini jako domowego zwierzaka chyba bym nie zaadoptowala... nie wazne, czy bardzo inteligentnej czy nie ;)
-
Gość: m., *.nap.wideopenwest.com
2014/09/08 17:07:01
haha skad ja znam podobne problemy ze spaniem
-
2014/09/10 19:48:18
Cieszę się, że chociaż wpis o świni kogoś poruszył do komentowania ;).
-
Gość: m., 12.233.255.*
2014/09/11 16:45:10
raczej o spaniu z psem bo mam identyczne problemy - bo o swiniach nie mam zadania, musialbym zostac wegeterianinem zeby moc miec swinke jako pet'a :)

no wlasnie - ci znajomi ktorzy maja swinie jako czlonka rodziny chyba miesa nie jedza?
Nie chce zeby to zabrzmialo jakbym to potepial bo absolutnie tego nie robie - po prostu jestem ciekaw.
-
2014/09/11 17:49:42
m.: Do końca nie byłam pewna, czy nie miałeś na myśli dziecka, bo takie problemy można mieć z partnerem, psem, dzieckiem, a być może nawet świnią ;). Państwo z psami i świnią nie byli naszymi znajomymi, więc ich nawyki żywieniowe nie są mi znane.
statystyka